1. Anasayfa
  2. Akrep

Yükselen Akrep Burcu Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Yükselen Akrep Burcu

Birinci evin yöneticisi, doğu ufuk çizgisinde bulunan burçlara yükselen burç denir. Peki Yükselen akrebin özellikleri nelerdir? Oldukça düşünceli, hayatı hafife almayan, gizli detaylara önem veren burçtur. Aynı zamanda da sevdiği kişiyi istediği zaman saniyeler içerisinde derin sözlerle etkilemeyi başarır. Sevgiyi hissettirmesi hiç zor değildir. Kendin savunma konusunda çok başarılı olan yükselen akrepleri, yalanlarınızla kandırmanız mümkün değildir! Sezgi kabiliyeti sayesinde bir sonraki adımınızın ne olacağını kolay bir şekilde tahmin eder, eğer onu kandırmaya kalkarsanız da tüm kötülüğüyle tanışmış olursunuz.

Yükselen Akrep Burcu Özellikleri

Akrep oldukça kuvvetli kin tutma ve öç alma hissiyle doludur. Yapılan kötülüğün küçük ya da büyük olduğu fark etmeksizin, yıllar sonra da olsa öcünü alır. Her ne kadar insanları kitap gibi okusa da sık sık kuytu köşelerdedir akrep. Yine de herkes ve her olay hakkında bilgi sahibi olmaktan zevk duyar. İnadı inat olan bu burç, intikam duygusunu almadan bazı defterleri kapatmaz. Eğer bir yükselen akreple ilişkiniz varsa, her hareketinize ve sözünüze dikkat etmeniz gerek. Çünkü oldukça kıskançlar!

Akrep Burcu ile tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep burcu kadını son derece çekici ve baştan çıkarıcıdır. Her hareketiyle ilgi odağı olmayı başarır. Hırslı, tuttuğunu koparan bir burçtur yükselen akrep burcu kadını. Sevdiği karşısında ise tüm kuralları bozan, sessiz ve narin birine dönüşür. Mutlu olmak için sevdiğine derinden bağlıdır. İlişkilerde kontrolleri eline almayı her ne kadar sevse de bazı burçlarla bu konuda hiç anlaşamaz.

Sezgi kuvveti son derece yüksek olan bu burç, yanlışa tahammül edemez. Cesaretsiz insanlar akrep kadınına asla bulaşmamalı! Oldukça ketum olduğundan dolayı, erkekler kısa bir süre sonra akrep kadınını terk edebilir. Aslında dünya duygusu oldukça yoğun, kabuğundan çıkmadan analiz yapabilen ve dokunulmak istemeyen biridir akrep kadını. İlişkilerde de seçici olması, buradan kaynaklanır. Birine tam anlamıyla güvenirse ancak o zaman bir ilişki sürdürür. İpler elinde olmalı ve ihanet kelimesi adıyla yan yana gelmemelidir!

Bizi twitter’dan takip etmeyi unutmayın!

Yükselen Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Bir köşede kendi halinde takılıyor gibi gözükse de akrep erkeğinin içinde fırtınalar kopuyordur. Sert yapısıyla insanlarla sık sık diyaloğa girmek istemez. Herkes ve her şey hakkında bilgi sahibi olmak ister. Oldukça meraklıdır. Yükselen akrep kadını gibi erkeği de son derece sezgilerine güvenir. Çoğu konuda sınırları ve keskin çizgileri vardır. Bunlar ihlal edildiği zaman, iğnesini görmeniz mümkün!

Sorduğu sorulara aldığı cevapları pür dikkat dinler, analiz eder. Sahiplenici özelliği baskın olan yükselen akrep erkeği, sevdiğini çok kıskanır! Size güvenirse derinden bağlanması da an meselesidir. Ciddi ilişkilerin kahramanıdır. Eğer bir yükselen akrep erkeği tarafından seviliyorsanız, kendinizi kraliyet ailesinde hissetmeye hazır olun! Konu aşk olunca bir başka olan bu burç, fiziksel özelliklerine de dikkat ederek ilgi odağı olmayı başarır.

Yükselen Akrep Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Cazibenin ve çekici bir imajın odak noktası olan yükselen akrep burcu kadınları dış görünüşlerine oldukça önem verirler. Seksi ve cezbedici görünmekten hoşnut olan yükselen akrep burcu kadınları; bunu, kıyafetlerine de korkusuzca yansıtırlar.

Genellikle dekolteli, yırtmaçlı kıyafetler tercih ederek hem iddialı hem de korkusuz bir imaj yaratırlar. Yükselen akrep burcu kadınları genellikle; zümrüt yeşili, bordo, koyu kahverengi, siyah, füme gibi renkleri tercih ederler. Bu renkleri sadece kıyafetlerinde değil ev dekorasyonundan iş hayatına kadar her alanda tercih ederler.

Yükselen Akrep Kadınının Dış Görünüşü Nasıldır?

Yükselen akrep burcu kadınının fiziksel özelliklerinde de yine koyu renkler gözümüze çarpar. Örneğin yükselen akrep burcu kadını koyu saçlıdır. Göz rengi ise yeşil veya koyu renklidir. Yükselen akrep burcu kadının gözleri çekici bakışları da oldukça şehvetlidir. Genellikle kaslı ve omuzlu bir yapıya sahiptirler. Yükselen akrep burcu kadını duruşuna ve imajına çok önem verir. Dik, sağlam bir duruşa sahip olan yükselen akrep burcu kadını aynı zamanda gizemli bir auraya da sahiptir.

Yükselen akrep burcu kadını siyah rengini çok sever: siyah göz farı, siyah göz kalemi ve siyah elbiseler… Yükselen akrep burcu elbette sadece siyah ile yetinmez. Zümrüt yeşili, bordo, patlıcan moru, haki, koyu kahverengi gibi iddialı renkleri de hayatının her alanına dahil eder. Şehvetli ve gizemli bakışları ile dikkat çeken yükselen akrep burcu kadını, her zaman en iyisi olmayı ister.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir