1. Anasayfa
  2. Yengeç

Yengeç Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Yengeç Burcu

Anne-babalık duygusu yüksek olan hassas burçlardan biridir. Son derece sempatik kişiliklerinin yanında nezakete önem veren yapıları vardır. Diğer insanlara, hayvanlara ve bitkilere karşı merhametlidirler. Tutumlu olmaları evliliklerde başarılı olmalarına neden olur. Aynı zamanda vatanlarına karşı büyük bir sevgi beslerler.

Yengeç Burcunun olumsuz özellikleri arasında en dikkat çekici olan aşırı duygusal olmasıdır. Aşırı duygusallık onlara kimi zaman hatalı kararlar verdirir. Aynı zamanda dağınık yapıları vardır. Değişken ve kıskanç olabilirler. Kendisine karşı saygıları kimi zaman düşer. Özgüven sorunu yaşadıkları dönemler olabilir. Ruh hallerinde meydana gelen değişimler kararlarının sorgulanmasına neden olur.

Yengeç Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Yengeç Burcu Kadını

Kadınları ise iyi niyetli ve romantik kişilerdir. Sıcakkanlı olmasının yanında evlilik için ideal burçlardan biridir. Evcimen olmalarına karşı maceraya karşı derin bir tutkuları vardır. Ailesine düşkün yapıları ve annelik içgüdülerinin yüksek olması nedeniyle ideal eş burcu olarak bilinir.

Yengeç Burcu Erkeği

Erkeği ise asil yapıları ile dikkat çeker. Sevgi ve saygıya önem verirler. Arkadaşlarına, ailesine ve yakın çevresine dikkat eden, onlar için emek harcayan kişilerdir. Pratik zekalarının yüksek olması olayları kısa süre içinde çözmelerine yardımcı olur. Alkolle arası iyidir ve eşine/sevgilisine sadık kişilerdir. Paraya önem verdikleri için çalışma hayatlarında başarılı olmak onlar için çok önemlidir. Maddi ve manevi olarak kendilerini güvende hissetmek isterler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir