1. Anasayfa
  2. Kova

Kova Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Kova Burcu

Kova Burcu insana değer veren bir burç türüdür. Su grubu burcudur. Geçmişe bağlı olarak yaşarlar bu nedenle son derece vefalı kişilerdir. Hayatlarında değişim yapmayı severler. Mucit bir yönleri vardır. Sevdiklerine karşı açık kalpli olurlar.

Olumsuz yönleri açısından biraz farklıdır. Çok tuhaf davranışlarda bulunarak insanları zor durumda bırakabilirler. Sabit fikirlidirler ve genelden farklı düşünce yapıları vardır. Dikkat çekmek onlar için son derece önemlidir. Kimse tarafından inanılmayan, olması mümkün olmayan hayalleri vardır. Dünyada en sevdikleri kişi kendileridir.

Kova Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Kova Burcu Kadını

En dikkat çekici özelliği olan özgürlüğüne düşkünlüğü ile bilinmektedir. İnsanlar tarafından saygı görmek isterler ve buna göre davranırlar. Akılcı kişilikleri ile sorunlara kısa süre içinde çözüm önerisi getirme kabiliyetleri vardır. Karakterleri son derece güçlüdür. Maddi konularda başarılı değildirler ve ama para kazanmak isterler. Bunun ana nedeni ise tutumlu olmayı başaramamalarıdır.

Kova Burcu Erkeği

Kadını gibi özgürlüğüne son derece düşkündür. Kişiliklerinin anlaşılması mümkün değildir. Çok yönlü tavırlar sergilerler. Bazı insanlar tarafından yadırgansalar da kendilerine edindikleri çevre içinde mutlu olmayı başarırlar. Arkadaşlık konusunda son derece başarılı yapıları vardır. Duygusal ve düşünsel anlamda paylaşım yapacağı biri ile yakınlaşmak isterler. Kurdukları hayallerin gerçekleşmesi motivasyonları çok fazla yoktur. Hayatlarının büyük dönemlerinde sahip olamadıkları azim duygusunun varlığını aramakla uğraşırlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir