1. Ana Sayfa
  2. Oğlak
  3. Oğlak Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2021

Oğlak Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2021


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu en disiplinli insanların burç gruplarıdır. Güvenilir kişilerdir ve mizah yetenekleri son derece gelişmiştir. Sorumluluk sahibi oldukları için iyi bir eş ya da anne-baba olabilirler. Mükemmel olmaya karşı bir takıntıları vardır. Düzenli ve disiplinli çalışmalarda bulunurlar.

Asla boyun eğmeyen , dik başlı karaktere sahip kişilerin burcudur. Çoğu zaman en kötüsünü düşünerek ona göre hamle yaparlar. Kuşkucu oldukları için bu anlamda sorun yaşayabilirler. Kindar kişilikleri vardır. İnsanlar ile bir arada olmaktan daha çok tek başına kalmayı ve yalnızlığın tadını çıkarmayı severler.

Oğlak Burcu ile tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Mor gezegen
Genel Özellikleri Kadını – Erkeği

Oğlak Burcu Kadını

Güç bağımlısıdır. Güce sahip olmak ve o gücü ellerinde tutmak isterler. Bunun için ellerinden geleni yaparlar. Aynı zamanda bilgi birikimi onlar için çok önemlidir. Ruh halleri genelde karamsardır. Dış dünyaya ördükleri duvarlar vardır. Bu duvarları çok zor açarlar. Yeni insanlar tanıma konusunda başarılı değildirler. Daha çok yalnızlığı severler. İlişkileri çok zordur. Karar değiştirmeyi severler.

Oğlak Burcu Erkeği

Çalışkanlığın sembolüdür. Azimli kişilikleri vardır. Paraya karşı düşkünlükleri vardır. Para kazanmak için her şeyi yapabilirler. Kuralcıdır aynı zamanda arkadaşlığa önem verirler. Fakat çok fazla arkadaşa sahip olmak yerine sınırlı sayıda arkadaş ile yetinmeyi severler. Bu da onlara güvenli ve konforlu bir alan sağlar. Özgürlüklerine düşkün yapıları nedeniyle kimi zaman tepki toplarlar.

Bizi twitter‘dan takip etmeyi unutmayın

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astrolojiye merak sarmış birsi. Araştırmalar ve gözlemler yapıp notlarımı sizlerle paylaşıyorum..

Yorum Yap