1. Anasayfa
  2. Koç

Koç Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Koç Burcu

Koç Burcu, ateş grubuna ait bir burçtur. 3 farklı niteliğe göre gruplandığı ifade edilebilir. Öncü, sabit ve değişken burçlardır. Macera ruhuna sahip kişilerdir. İnsanların yönlendirme ve istediklerini yaptırma kabiliyetine sahip olan K. burcu baskılara boğun eğmeyen bir yapıya sahiptir. Lider ruhuna sahip olmasının yanında dürüst kişilikleri vardır. Aynı zamanda hazır cevap kişilikleri ile insanları şaşırtmayı severler.

Olumsuz yanları arasında egoist kişiliğe sahip olmaları dikkat çeker. Kararlarından çok çabuk vazgeçebilirler ve burnunu dikine giden yapıları vardır. İsyankar kişilikleri nedeniyle başlarının belaya girme ihtimali son derece yüksektir. Sabırsız ve saldırgan olabilirler. Ani çıkışları nedeniyle insanların kalbini kırabilirler.

Koç Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Koç Burcu Kadını

Pozitif kişilikleri ile dikkat çekerler. Oldukça eğlenceli olmalarının yanında narin yapıya sahiptirler. Dobra kişilikleri gereğince hoşlanmadıkları şeyleri direkt olarak ifade ederler. Toplum içinde cazibe merkezi olarak bilinirler. İş hayatlarında başarılı olmalarının yanında duygusal anlamda son derece hassas oldukları için kırılganlıkları yüksektir. Kinci olmaları ile bilinirler.

Koç Burcu Erkeği

En genel özelliği kendisine karşı duyduğu saygı ve özgüven sahibi olmalarıdır. Enerjik yapıları nedeniyle toplum tarafından bazen kabul görmeseler de fark edilmeleri çok kısa zaman içinde olurlar. Otoriter yapıları gereğince insanları kontrol etmeyi severler. Hata yaptıklarını kabul etmeyen yapıları vardır. Doğru bildikleri yoldan asla sapmazlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir