1. Anasayfa
  2. Boğa

Boğa Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2023


0

Boğa Burcu

Boğa Burcu, güvenilir yapıları ile insanların arkadaş olmak isteyeceği yapıya sahiptir. Pratik kişilikleri ile sorunların çok çabuk üstesinden gelme yetenekleri vardır. Değer yargıları son derece güçlüdür. Tahammül sınırları yüksek olmakla birlikte uyumlu kişilerdir. Sanata düşkünlükleri ile bilinirler. İstekleri ve tutkuları son derece güçlü olur. Sıcak kanlı yapıları olmasının yanında mantıklarından çok duyguları ile hareket ederler.

En dikkat çeken olumsuz yönü ise tembel olmasıdır. Kendisine ve rahatına düşkün kişilikleri vardır. Çok fazla duygusal olmanın getirdiği alınganlıkları vardır. Başka insanlar tarafından sıkıcı olarak görülen statik hayat yaşamayı severler.

Boğa Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Bizi twitter‘dan takip etmeyi unutmayın

Terazi Burcu Kadını

Hayat dolu yapıya sahiptir. Güzel ve cazibeli olmaları nedeniyle son derece ilgi çekici kişilerdir. İnsanlar ile sohbet etmeyi ve bilgi alışverişinde bulunmayı severler. İyi huylu olmaları nedeniyle insanlar tarafından sevilirler. Estetik kaygıları yüksek ve güzellik açısından kendilerini değiştirmeyi seven kişilerdir. Modayı çok yakından takip ederler ve kendilerine yakışanı giymeyi tercih ederler.

Terazi Burcu Erkeği

Oldukça dengeli kişilerdir. Dürüst olmaları nedeniyle herkesin öyle olmasını isterler ve insanlara karşı ön yargıları yok denecek kadar azdır. Meraklı kişilikleri ile araştırmayı çok severler. Konuşma kabiliyetleri çok yüksektir. İnsanları konuşarak ikna edebilirler. Sözel konularda sahip oldukları başarıyı sayısal konularda elde etmekte bazen zorlanabilirler. Arkadaşları ile sohbet etmeyi seven burç, sosyal yetilerini doğru şekilde kullanarak iş hayatında da başarılıdırlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir