1. Anasayfa
  2. Boğa

Boğa Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Boğa Burcu

Boğa Burcu, güvenilir yapıları ile insanların arkadaş olmak isteyeceği yapıya sahiptir. Pratik kişilikleri ile sorunların çok çabuk üstesinden gelme yetenekleri vardır. Değer yargıları son derece güçlüdür. Tahammül sınırları yüksek olmakla birlikte uyumlu kişilerdir. Sanata düşkünlükleri ile bilinirler. İstekleri ve tutkuları son derece güçlü olur. Sıcak kanlı yapıları olmasının yanında mantıklarından çok duyguları ile hareket ederler.

En dikkat çeken olumsuz yönü ise tembel olmasıdır. Kendisine ve rahatına düşkün kişilikleri vardır. Çok fazla duygusal olmanın getirdiği alınganlıkları vardır. Başka insanlar tarafından sıkıcı olarak görülen statik hayat yaşamayı severler.

Boğa Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Boğa Burcu Kadını

Asil yapıları ile dikkat çekerler. Sessiz ve sakin olmasının yanında gerçekçi bir tavırları vardır. Girdikleri ortamda hareketleri dikkat çekicidir. Düşlerine karşı büyük bir tutkuları vardır. Hırslı yapıları onların tutkularını yaşaması anlamında etkili olur. Duygusal açıdan hassas olmaları ve sadakate önem vermeleri ile bilinirler. Aynı zamanda maddi açıdan rahata ermek isterler. Evine düşkün olmaları, iyi bir eş olacaklarını gösterir.

Boğa Burcu Erkeği

Çalışkan ve inatçı yapısı ile başarılı olmak için gereken tüm özelliklere sahiptir. Sakin görünmelerine rağmen son derece hareketli yapıları vardır. Sinirli olmamalarına rağmen, kızdıkları zaman inatçı olurlar ve düşüncelerinden ödün vermezler. Güvenilir olmaları nedeniyle insanlar tarafından sevilirler. Çok fazla akıl danışılan bir burçtur.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir