1. Anasayfa
  2. Terazi

Terazi Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Terazi Burcu

Terazi Burcu denge burcudur. Uyumlu yapıları ile dikkat çekerler ve çekici kişilerdir. Olaylara karşı objektif bir bakış açısına sahiptirler. Her zaman iyi niyetli olmaya çalışırlar. Akıllarını kullanarak işlerin içinden çıkarlar. Siyaset yapmayı severler, her ortama ayak uydurma kabiliyetleri vardır. Güzel sanatlara karşı ilgileri son derece yüksektir.

Olumsuz yönleri arasında değişkenlik vardır. İnsanların tepkisini çekmemek için düşündüklerinden farklı konuşabilirler. Aldatma potansiyeli yüksektir. Yalan söyleme kabiliyetleri son derece gelişmiştir. Alıngan kişilikleri vardır. Evlenmek için ideal kişiler değildir. Daha çok flörtçü yapıları vardır.

Terazi Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Terazi Burcu Kadını

Hayat dolu yapıya sahiptir. Güzel ve cazibeli olmaları nedeniyle son derece ilgi çekici kişilerdir. İnsanlar ile sohbet etmeyi ve bilgi alışverişinde bulunmayı severler. İyi huylu olmaları nedeniyle insanlar tarafından sevilirler. Estetik kaygıları yüksek ve güzellik açısından kendilerini değiştirmeyi seven kişilerdir. Modayı çok yakından takip ederler ve kendilerine yakışanı giymeyi tercih ederler.

Terazi Burcu Erkeği

Oldukça dengeli kişilerdir. Dürüst olmaları nedeniyle herkesin öyle olmasını isterler ve insanlara karşı ön yargıları yok denecek kadar azdır. Meraklı kişilikleri ile araştırmayı çok severler. Konuşma kabiliyetleri çok yüksektir. İnsanları konuşarak ikna edebilirler. Sözel konularda sahip oldukları başarıyı sayısal konularda elde etmekte bazen zorlanabilirler. Arkadaşları ile sohbet etmeyi seven burç, sosyal yetilerini doğru şekilde kullanarak iş hayatında da başarılıdırlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir