1. Anasayfa
  2. Akrep

Akrep Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Akrep Burcu

Akrep Burcu sır tutmayı bilen ve duygularını belli etmeme konusunda son derece yetenekli kişilerin mensup olduğu burçlardan biridir. Cazibeli olan bu kişiler son derece kararlıdır. Kararlarının arkasında dururlar ve güçlü sezgileri ile doğru olanı yapmak için gerekli donanıma sahiptirler. Analiz yetenekleri son derece güçlüdür. Sevgi ve saygı konusunda hassas yapıları vardır.

Olumsuz yönleri arasında kindar olmaları vardır. Eğer bir insandan kötülük görmüşlerse, o insanı akıllarına kazırlar ve mutlaka intikam almak isterler. Alıngan olmaları duygusal olmalarının bir sonucudur. Dik kafalıdır. Alay etmeyi ve insanları küçük düşürmeyi seven bir yapıları da vardır. Egoları son derece güçlüdür.

Akrep Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Akrep Burcu Kadını

Hoş mizaca sahip olan, yumuşak başlı ve etkileyici kişilerdir. Kıskançlık en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Arkadaşları, akrabaları ve eşleri onlar için çok önemlidir. Etrafında yüksek kalibrede insanlar vardır. Yalan söyleyen kişileri hemen anlarlar hayatlarından çıkartırlar. Gururlu olmaları nedeniyle bazı konularda pişmanlık yaşayabilirler.

Akrep Burcu Erkeği

Karamsar halleri ile dikkat çekmesine karşı iç dünyasında son derece neşelidirler. Hareketli yapıları ve hayatın zevklerine aşırı düşkünlükleri vardır. Yemek, alkollü içecek ve cinsellik en önemli hayat zevkleridir. Kuşkucu yapıları nedeniyle insanlara güvenme konusunda zorluk yaşarlar. Maddi açıdan elde edilen gücün onlara güven verdiğini düşünerek hareket ederler. Başka insanlar tarafından eleştirilmeyi hiç sevmezler. Güvenilir ve fedakar yapıları gereğince dostları tarafından çok sevilirler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir