1. Anasayfa
  2. Başak

Yükselen Başak Burcu Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Yükselen Başak Burcu

Yükselen burçlar kişinin dış görünüşü ile birlikte tarzlarını, kişilikleri gibi birçok önemli etkeni de etkiler. Zihinsel burçlar içerisinde yer alan yükselen Başak burcu toprak elementine sahiptir. Dolayısıyla pratik bir zekaya sahiptirler ve oldukça seri hareket ederler. Başak burçlarının en bilindik özellikleri titizlik ve düzen düşkünlüğü, en ufak detaylara takılma özelliği yükselen başak burçlarına da fazla bir şekilde yansımaktadır.

Yükselen Başak Burcu Özellikleri

Yükseleni başak burcu olan kişilerin analiz yetenekleri oldukça kuvvetlidir olayları hızlı şekilde anlarlar ve yorumlarlar. Bu kişiler genellikle sakin kişiler olmakla birlikte göz önünde olmaktan ziyade arka planda kalmaktan hoşlanırlar. Başak burçlarının ağızları çok sıkıdır, güvenilir kişilerdir. Detay konusunda hassas olan yükselen başaklar günlük yaşamlarında da sistematik olarak işlerini yönetirler. Mükemmeliyetçi kişilik özelliğine sahip olan yükselen başaklar bu özelliklerinden ötürü istedikleri sonuca ulaşırken biraz geç kalabilirler

Başak Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Yükselen Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Disiplinli karaktere sahip olan başak erkeğinin aşk hayatındaki ikili ilişkileri zordur. Bunun en önemli sebeplerinden biri çok dikkatli olmalarıdır. Her adımlarını olgunca ve kontrollü atmaya çalışırlar. Aynı zamanda yükselen başak burcu erkekleri hiç romantik bir yapıya sahip değillerdir. Planlı olmaları ve üretken, çalışkan olmalarıyla dikkat çekerler. Samimi ve içten tavırlarıyla ilk izlenimde karşı tarafı etkilerler.

Yükselen başak burcu erkekleri her ortamda dürüstlüğe çok önem verirler ve bu özelliğinden dolayı insanların güvenini kazanırlar. Çok iyi sır tutabilirler. Aşırı kontrolcü olduklarından dolayı iplerin hep kendi ellerinde olmasını isterler ve yönetmeyi çok severler. Eleştiri yapmak da tam başak burçlarına göre bir özelliktir. İyi veya kötü her türlü eleştiri yapmaya bayılırlar ve kötü eleştiri yapsalar dahi karşısındaki insanı kırmaktan hiç çekinmezler her şeyi apaçık doğru bir şekilde dile getirebilirler. Fiziksel özellik olarak genelde uzun boylu ve kumral/sarı saçlara sahiptirler. Özellikle başta saçları olmak üzere; fiziksel görünüşleri ile ilgiyi üzerlerine çekebilirler ve kadınları etkilerler.

Yükselen Başak Burcu Kadını Özellikleri

Yardımseverlikleriyle dikkat çeken yükselen başak kadınları ince ve hassas bir ruha sahiptirler. Düzene başak erkeklerinden daha çok önem verirler. Evleri sade düzenli ve tertipli olmalıdır. Aşırı detay düşkünü ve mükemmeliyetçi ruha sahiptirler. Kendilerini dağınık ortamlarda huzursuz hissederler bu yüzden bulundukları yer her zaman düzenli, titiz bir şekilde olmalıdır.

Evlilik fikrine uzak olan yükselen başak burcu kadınları daha çok kariyerlerinin peşine düşerler. Mantıklı kararlar vermeye özen gösterirler ve oldukça hırslıdırlar. Çevreleri tarafından hep sempati ve takdir kazanırlar, arkadaşları tarafından çok sevilirler. Bu kişiler insanlara karşı mesafeli, olgun ve ölçülü tavır sergilemeleri ile de bilinirler.

Yükselen Başak Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Ayrıntıların kadını olan başak kadınının görünüşü de oldukça naiftir. Yükselen başak burcu kadını; asil, sade ve zarif giyinmeyi sever. Uzun ve ince bir vücuda sahip olan yükselen başaklar pembe alt tonlu bir cilde sahiptir. Genellikle koyu renk ve uzun bir saça sahiplerdir.

Sistemci, dakik, mükemmeliyetçi hal ve tavırları giyimlerine de yansır. Yükselen başak burcu kadınları bronş gibi asaleti temsil eden takıları kullanmayı severler. Klasik bir giyime sahip olsalar da kendilerine has detaylarla kıyafet seçimlerinde başak burcu kadını olduklarını yansıtırlar.

Yükselen başak burcu kadının bir diğer belirgin özelliği ise gözleridir. Yükselen başak burcu kadını etkileyici ve derin bir bakışa sahiptir. İnsanı alış götüren, uzaklara daldıran ve sorgulamaya teşvik eden bir bakışa sahiptirler. Bundan dolayı bakışları daima gündemde olur.

Yükselen Başak Burcu Kadınının Dış Görünüşü Nasıldır?

Yükselen başak burcu kadınları oldukça titizdir. Bundan dolayı ayakkabılarının temizliğine çok düşkündürler. Sadece kendi ayakkabılarının değil karşı cinsteki ayakkabıların da temizliğine dikkat ederler. Mükemmeliyetçi, sistemci ve titiz bir yükselen başak burcu kadını son derece naif, aydınlık ve uyumlu bir görünüme sahip olur. Bu görünüm yükselen başak burcu kadınlarının doğasında olduğu kusursuz ve eşsiz olmalarını sağlar.

Yükselen başak burcu kadınlarının çok anlamlı bir özelliği vardır. Onlar detaylara takılmayı, detaylar üzerinden var olmayı seven kişilerdir. Örneğin bir davette sıradan takılar kullanmak yerine maneviyatı olan ya da ince ayrıntılar içeren takılar kullanırlar. Yükseleni başak burcu olan bir kadın daima nerede nasıl bir hamle yapacağını bilir ve bunu sözleriyle değil dışarıya gösterdiği görüntüsüyle verir…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir