1. Anasayfa
  2. İkizler

Yükselen İkizler Burcu Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Yükselen İkizler Burcu

Gökyüzünde 12 takımyıldızı bulunmaktadır. Doğduğunuz gün, gökyüzünün şekline göre bu 12 takımyıldızından birine sahip olursunuz ve bu sizin burcunuz olur. Doğduğunuz saate göre sahip olduğunuz burca ise yükselen burç denir. Yükselen burçlar ise gündelik hayatınızı oldukça etkileyen burçlardır. Yükselen burcu ikizler olan bir kişinin yanında sıkılmanız mümkün değildir. Yükselen ikizler oldukça eğlenceli ve zamanını iyi değerlendiren kişilerdir. Yönetici gezegenleri ise Merkür’dür.

Yükselen İkizler Burcu Özellikleri

Yükselen ikizler, hava grubu burçlarından biri olduğu için inanılmaz derecede enerjik ve heyecanlı olurlar. Kıpır kıpır bir burç olmalarından dolayı hiperaktif bir burçtur. Etrafındaki kişilere pozitif bir enerji yansıtır. Kendilerini geliştirmeyi severler. Bu nedenle entelektüel bir yapıya sahiplerdir. Entelektüel birikimi olan insanlarla dostluk kurmayı tercih ederler. Zekâyı temsil eden bir burç olduğu söylenebilir. Bu nedenle de hep aynı şeyi düşünmek, hep aynı ortamda bulunmak onlara göre değildir. Girdikleri her ortama kolayca uyum sağlasalar da kimi zaman karasızlıkları ve değişken bir tavır sergilemeleri çevresindekileri şaşırtabilir. Akılcı insanlar olarak bilinen bu kişiler sosyalleşme konusunda çok yeteneklilerdir.

İkizler Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Yükselen İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

Yükseleni ikizler erkeğini anlamak oldukça güçtür. Hava grubuna sahip oldukları için tavırlarında sürekli bir değişim olabilir. Bu durum çoğu kez aşk hayatlarını olumsuz etkilemektedir. Disiplinden, kurallardan hiç hoşlanmayan ve idare edilmesi en güç kişilerdir. Bir ilişkide olmazsa olmazları özgürlüktür. İlişkilerini genellikle mantığa dayandırırlar. Yükselen ikizler erkeğini kendinize aşık etmeniz oldukça zordur.

Fakat aşık olurlarsa oldukça sadık olurlar ve ilişkiyi evliliğe kadar ilerletmek isterler. İletişim yetenekleri oldukça gelişmiş ve çok naziklerdir. Zekâları karşısında hayran kalabilirsiniz. İş hayatlarında oldukça başarılı kişilerdir. Sorunlar karşısında pratik çözümler sunabilirler. Genellikle modayı yakından takip ederler ve uzun boylu olurlar. Kimi zaman içe dönük sessiz biri olurken kimi zaman da oldukça girişken ve enerjik bir yapıya bürünebilirler.

Yükselen İkizler Burcu Kadını Özellikleri

Yükselen ikizler kadınını anlamak kadar güç bir şey yoktur. Hiçbir konuda sabit bir fikre sahip değillerdir ve bu durum davranışlarına da yansımaktadır. Konuşmayı çok severler ve muhabbetleri çok ilgi çekici ve eğlencelidir. Yükselen ikizler kadınını kalıplaşmış fikirler içine koymanız imkansızdır. Farklılıktan çok hoşlanan yükselen ikizleri kadınını etkilemek için, klasiklerden kaçının. Yükselen ikizler kadını ilgi görmekten çok hoşlanır. Ama bu ilginin özgürlüklerine gölge düşürmemesi gerekmektedir.

Özgürlüklerine dokunduğunuzda hiç beklenmedik bir tepki alabilirsiniz. Özellikle ciddi ilişki konusunda daha da seçici olan bu kadınlar, yönlendirilmekten ve baskı altına alınmaktan hiç hoşlanmazlar. Fikirleri, kararları çabucak değişebilen bu burca sahip kişilerin hayatları da oldukça değişkendir. Bu nedenle rutin bir hayatları asla olmaz. Eğlenmeyi çok severler. Özellikle ev ortamı onlara huzur verir.

Yükselen İkizler Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Çok fazla jest ve mimik kullanmalarıyla bilinen, dış görünüşüne önem veren yükselen ikizler burcu kadını enerjisini her alana yansıtır. Hızlı, neşeli ve meraklı bir tavra sahip olan yükselen ikizler burcu kadınları genellikle güldüklerinde dişlerini göstermez. Tebessüm etmeyi kendine daha çok yakıştıran yükselen ikizler kadınının gözleri genellikle mavi ya da yeşildir.

Fiziksel görünüş bireysel doğum haritalarına göre değişiklik gösterse de genelleme yapmamıza engel tanımaz. Örneğin yükselen ikizler burcu kadını genellikle zayıf ya da ideal kilodadır. Eğer kilolu ise ya haritasında sert bir etki vardır ya da hayatında aşamadığı tatminsizlikler vardır.

Yükselen İkizler Burcu Kadınının Dış Görünüşü Nasıldır?

Yükselen ikizler burcu kadını kuşkucu ve kararsız bir yapıya sahiptir. Bu da onların bakışlarına daima yansır. Gözleri alışılmışın dışında daima etrafı inceler analiz yapar. Yükselen ikizler burcu kadını her rengi kendine yakıştırır. Belli bir renk takıntısı yoktur. Genellikle rahat giyinmeyi severler. İnce ve uzun fizik yapılarıyla giydikleri her şeyi kendilerine yakıştırırlar.

Kolay kolay kilo almayan bir yapıya sahip olan yükselen ikizler burcu kadınları elbise giyinmeyi çok severler. Özellikler yazları efil efil elbiseler ve tiril tiril gömlekler tercih ederek hem şıklıktan hem de rahatlıklarından ödün vermezler. Yükselen ikizler burcu kadınları daima rahatlığı ön planda tutar. Fakat sadece bununla yetinmez rahatlığı şıklıkla kusursuz bir şekilde harmanlar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir