1. Anasayfa
  2. Balık

Balık Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Balık Burcu

Balık Burcu, En şefkatli insanların burcu olarak bilinmektedir. Hassas yapıları vardır ve hayalleri çok fazladır. Duyguları derindir. Sanatçı ruhları vardır. İnsanların iyiliklerini isterler. Yardım etmek onlar için sıradan bir davranıştır. Bunu asla menfaatleri için yapmazlar.

Duygusal yapısı gereğince kolay dağılabilir. Hayatında her daim gizli olan şeyler vardır. Arzuları son derece zayıftır. Alıngan ve çekingendirler. Hırslı olmadıkları için hayatta başarılı olma konusunda eksikleri vardır.

Balık Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Balık Burcu Kadını

Romantik ve duygusaldır. Evine bağlıdır ve bunun yanında sezgileri son derece güçlüdür. Rahatına düşkün olduğu için buna göre kendilerine bir hayat kurma eğilimi taşırlar. Sevdiği insanları sahiplenen yapıları vardır. Kimseyi yarı yolda bırakmazlar. Sürekli olarak ağlamaya hazır gibi bir halleri vardır. Fakat iç dünyasında güçlü yönleri kendilerini telkin etme konusunda işe yarar. İnsan ilişkilerinde kendilerinin güçlü olan yanlarını göstermeyi severler.

Balık Burcu Erkeği

Hayal kurmayı seven yapısı ile dikkat çekmektedir. Kurduğu hayallerin gerçekleşmesi için gerekli olan azim kendilerinde yoktur. Umursamaz tavırları vardır. Fakat iç dünyasında çok büyük bir buhran yaşarlar. Kendi hallerinde takılmayı severler ve bundan keyif alırlar. Özgürlükçü yapıları gereğince başka birinin hükümlerini kabul etmezler. Onlar aşık olmak için hayran olmak zorundadır. Aşk için dış görünüş ikinci planda kalır. Maceraperest kişilikleri her zaman ağır basar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir