1. Anasayfa
  2. Aslan

Aslan Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Aslan Burcu

Aslan Burcu, cömertlik ve yaratıcılık anlamında dikkat çeken yapıya sahip kişilerin burcudur. Babalık duyguları son derece gelişmiştir. Neşeli kişilerin burcudur ve organizasyon kabiliyetleri son derece yüksektir. Lider ruhlu olmaları gereğince girdikleri ortamlarda karar verici kişiler olurlar. Zihinleri sürekli açık ve dikkatlidirler.

Otorite konusunda oldukça hassastır. Girdikleri ortamlarda diktatör gibi davranmak için zorbalık yapacak kadar olumsuz yönlerini dışa vurabilirler. Sabit fikirli kişilerdir ve beğenmedikleri fikirlere saygı duymayarak savaş açarlar. Kendilerini beğendikleri için diğer insanların da kendisi gibi olmasını isterler.

Aslan Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Aslan Burcu Kadını

En dikkat çekici özelliği dürüst ve kendine güven yapıya sahip olmasıdır. Karşı taraf eğer yalan söylerse bunu hemen anlarlar ve uzaklaşırlar. Fakat kendileri farklı görünmeyi ve bunun için rol yapmayı severler. Hayatı oyun olarak algılarlar. İnsanları etkilemek için hoş sohbetlerini ve sempatikliklerini kullanırlar. Neşeli oldukları için çok fazla arkadaşları vardır. Yeni insanlar ile tanışmak ve onlarla arkadaşlık kurmak kişi için son derece önemlidir.

Aslan Burcu Erkeği

Eş-sevgili olma konusunda oldukça başarılıdır. Romantik kişilerdir ve pratik olmaları nedeniyle her soruna anında çözüm bulabilirler. İltifatlardan çok hoşlanırlar. Olumsuz olarak ise sinirlendikleri zaman kırıcı olduklarını ifade etmek mümkündür. Fakat standart halleri neşeli ve hareketlidir. Lüksü severler ve gezmeye düşkündürler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir