1. Anasayfa
  2. Yay

Yay Burcunun Genel Özellikleri Kadını – Erkeği 2024


0

Yay Burcu

Yay Burcuna mensup olan bireyler neşeli ve keyifli yapıları ile bilinirler. Felsefi düşünce yapıları son derece gelişmiştir. Eğitime çok önem verirler. Sporla yakından ilgilenirler. Aynı zamanda manevi güçleri de son derece gelişmiştir. Duyarlı oldukları konularda araştırma yapmayı ve öğrenmeyi severler. Neşeli kişilerdir ve hayatta daima şanslı olurlar.

Olumsuz yönler açısından çok fazla özelliği bulunduran burçlardan biri değildir. Çok iyimser olmaları onların olumsuz yönleri arasında sayılabilir. Bu iyimserlikleri nedeniyle insanlar tarafından küçük görüldükleri durumlar olurlar. Dostlarına karşı iyilikleri bazen istemedikleri geri dönüşlere neden olur. Sabırsız yapıları vardır. Başladıkları işleri bitirme konusunda zorluk yaşayabilirler. Sorumsuz bir tarafları da vardır.

Yay Burcu ile ilgili tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Yay Burcu Kadını

Entelektüel özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Kültürlü kişilerdir ve gündemi yakından takip etmeyi severler. Kırılgan yapıları nedeniyle insanların söylediklerini yanlış anlama imkanı vardır. Öğrenme yetenekleri son derece güçlüdür. Çok fazla konu ile aynı anda ilgilenerek hepsi hakkında bilgi sahibi olmak, bu bilgilerini insanlara sunmak isterler. İlişkiler konusunda başarısızdırlar. Bunun nedeni ise çabuk sıkılan yapılarıdır.

Yay Burcu Erkeği

Duyarlı olmaları ile ön plana çıkmaktadır. Neşeli ve cana yakın kişilikleri vardır. Sürekli olarak aksiyon halinde olmak isterler. Durağan bir hayat onlara göre değildir. Kapalı ortamlarda bunalırlar ve açık havada olmak isterler. Özgürlüklerine düşkün olmalarının yanında en verimli anların yalnız kaldıkları dönemler olduklarını düşünürler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir