1. Ana Sayfa
  2. Günlük Yorumlar
  3. Astrologlar ne demiş?: Ritüel Zamanı! – 18 Eylül

Astrologlar ne demiş?: Ritüel Zamanı! – 18 Eylül


Astrologlar ne demiş?

Bugün astrologlar ne demiş? bilmek ister misin? senin için tek bir yazıda topladık. Astrologların twitter hesaplarına isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizim twitter hesabımızı da takip etmeyi unutma!

ASTROLOGLAR NE DEMIS 1
Astrologlar ne demiş?

Elif Bozkurter

Dolunay&Venüs&Neptün arasında olan su üçgeni mistik olayları yaşayabileceğimize ,mesajcı rüyalar görebileceğimize işaret ediyor! Bu gece sabaha karşı 04:00&06:00 arasında Ay Fomalhaut yıldızında olacak olmasını istediğiniz şeyler için dilek dileyin ve dua edin!

Astrolog Elvan

Ritüel zamanı… Tam şu an! Bir kağıda neyin olmasına niyet ediyorsan yaz. Sonra yazdıklarını sesli tekrar et. Ve o dileğin olduğunda nasıl hissedeceğini düşün. Kağıdı sakla. Bazen sadece düşünmek bir ritüeldir. Dileklerinizin kabul olması zamanda bir andır. O an, şimdi olsun!

Bir insan bir hayata sığmaz ama tek insan her hayata sığar, bunu hissederseniz bu aşktır.

Ic ice gecmis gezegenler

Bendegül Çandarlı

Neyi soruyorsun? Gözünün kenarında duran ve her an ip gibi dökülmeye hazır olan gözyaşının sebebini mi? Balık dolunayına ilerliyoruz…

Bu saate kadar aktarabileceğimiz astroloji ve burç yorumları bu kadar daha fazlası için bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astrolojiye merak sarmış birsi. Araştırmalar ve gözlemler yapıp notlarımı sizlerle paylaşıyorum..

Yorum Yap