1. Ana Sayfa
  2. Günlük Yorumlar
  3. Astrologlar ne demiş?: Merkür Etkileri – 17 Ekim

Astrologlar ne demiş?: Merkür Etkileri – 17 Ekim


Astrologlar ne demiş?

Merkür’ün etkileri devam ediyor! Astrolog Elvan’ın günlük hayat çıkarımları bu yazımızda sizler ile buluşturduk keyifli okumalar!

Bugün astrologlar ne demiş? bilmek ister misin? senin için tek bir yazıda topladık. Astrologların twitter hesaplarına isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizim twitter hesabımızı da takip etmeyi unutma!

ASTROLOGLAR NE DEMIS 1
Astrologlar ne demiş?

Astrolog Elvan

Bugün Ay Neptün kavuşumu var Balık’ta. Kandil’e denk gelmesi çok tatlı oldu. Dualarınız kabul olsun. Hayırlı kandiller

Bugün öğrendim. Aslında tek gerçek duygu; neşedir. Acı, öfke, sıkışmışlık, tutku, kıskançlık, keder… Bunların çoğu bir başkasına ait. Fark etmeden içselleştiriyoruz. Şimdi, şu anda neşe dışında hissettiğin ne varsa ait olduğu yere gönder. Saf neşeyi bulduğunda hayat başlar! ve sadece o zaman kendin gibi hissedersin.

Maske taktığın, saklandığın, görülmediğini hissettiğin hiçbir yerde, hiçbir insanda ve anda kalma. Kendin olmanın çıplaklığını ve yalınlığını kabullendiğinde özgürleşeceksin. Yaratım gücü işte tam o ‘an’ı keşfetmekte saklı.

Bizden

Merkür eris karşıt + parelel açım var. Yani merkür “kuzenler” eris “nifak sokma” merkürün etkilerini halen görebilirsiniz. Kendinize dikkat edin ve sağlıklı beslenin sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

Bu saate kadar aktarabileceğimiz astroloji ve burç yorumları bu kadar daha fazlası için bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astrolojiye merak sarmış birsi. Araştırmalar ve gözlemler yapıp notlarımı sizlerle paylaşıyorum..

Yorum Yap