DersMix
  1. Ana Sayfa
  2. Günlük Yorumlar
  3. Astrologlar ne demiş?: Balık Dolunayı – 14 Eylül

Astrologlar ne demiş?: Balık Dolunayı – 14 Eylül


DersMix

Astrologlar ne demiş?

Bugün astrologlar ne demiş? bilmek ister misin? senin için tek bir yazıda topladık. Astrologların twitter hesaplarına isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizim twitter hesabımızı da takip etmeyi unutma!

ASTROLOGLAR NE DEMIS
Astrologlar ne demiş?

Bendegül Çandarlı

Balık dolunayı ile özellikle 23 Eylül ve civarı günler; yüksek duygularla başlayan bir ilişkiye sevinmek veya bir anda biten bir ilişkiye üzülmek için çok erken olduğunu işaret ediyor.

Bir ayağımızın eşikten dışarıda olduğu bu sürecin hemen ardından Terazi’de gerileyecek Merkür, arkasını dönüp giden kişinin pişmanlıkla aynı hızda geri dönebileceğinin de habercisi. Sadece bu da değil, bu dönemde geçmişte kalan ilişkilerden de şaşırtıcı geri dönüşler alabiliriz.

Astrolog Hera

Bugün gökyüzünde güneş Neptün karşıtlığı kesinleşiyor. Aldatılma, aldatma ve yanılsamalara çok açık bir hafta olacaktır. Özellikle yeni tanıştığınız kişileri fazla idealize etme durumları görülebilir. İlişki kararları almak için hafta sonunu bekleyin.

Bu hafta neler olacak 1
14 Eylül Salı Astrologlar Ne Demiş?

astrologbanu

“Günün tema”sı: Sorumluluklar, olası sakarlık ya da ani öfkeler ve hayatın illüzyonu

Bu saate kadar aktarabileceğimiz astroloji ve burç yorumları bu kadar daha fazlası için bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın!

bilgi banka acilis duyuru
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astrolojiye merak sarmış birsi. Araştırmalar ve gözlemler yapıp notlarımı sizlerle paylaşıyorum..

Yorum Yap