SON DAKİKA

Burç Astroloji

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021
Bu haber 22 Nisan 2021 - 17:45 'de eklendi ve 155 views kez görüntülendi.

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi

Koç ve yükselen koçlar

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Koç Burcu

Parasal konularda alacak verecek kredi borçlar vergiler evinde bir dolunay gerçekleşiyor bu konularla ilgili beklenmedik gelişmeler tamamlanmalar veya sonlanmalar yaşanabilir beklediğiniz paralar varsa gelebilir ya da hiç beklemediğimiz anda para çıkışları oluşabilir bu dönemde borç alıp vermede dikkatli olalım. Aile içerisindeki durumları çözmek için fırsatlar doğabilir.

Bu süreçte eğitim konularındada destekleyici kalıcı sağlam adımlar atmak için uygun.

Boğa ve yükselen Boğalar

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Boğa Burcu

Dolunaydan en etki olacak burçlardan birisiniz değişime dönüşme hazırlıklı olmanız gerekiyor ,krizlerden dönüşüm sağlama krizlerle boğuşma geçmişteki gizli saklı şeylerin birden açığa çıkması, evliliklerde ortaklıklarda (ortaklaşa işleriniz varsa şayet) kopuşlar ,soğumalar ,bitişler beklenmedik durumlarla karşılaşmalar söz konusu olabilir. Evlilik içinde kıskançlık ,baskı ,güç mücadeleleri oluşabilir. Bazı boğalar için taşınmalar yer değişiklikleri söz konusu..

İkizler ve yükselen ikizler

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | İkizler Burcu

Genel sağlık ve gündelik işlerinizi etkileyecek olan 6.evde bir dolunay gerçekleşiyor sağlık konularında da kadınsal hastalıklarda özellikle dikkatli olmanız konusunda uyarmak isterim arkadan konuşulan dedikodular gizli düşmanlar beklenmedik sözler duyabilirsiniz bu süreçte kendinizi geri plana çekmek çok ortada olmak istemeyebilirsiniz güven konularında sadakat konularında bilinçaltınızın yorulacağı zamanlar.. Rahatlamak için inzivaya çekilmek sizlere iyi gelecektir. Bu süreçte gizlenen şeyler veya gizlediğiniz şeyler hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkabilir. 

Yengeç ve yükselen Yengeçler 

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Yengeç Burcu

Dolunay 5. evinizde gerçekleşiyor çocuklarla ilgili beklenmedik durumlar krizli süreçlerden geçme durumları oluşabilir ,çocuklarınızla ilgili konularda tamamlanmalar yaşanabilir.. Aşk ve flört hayatınızla ilgili öngörülemez krizler, kıskançlıklar ,saplantılar ,gizli saklı şeylerin canınızı sıkması bir şeylerin beklenmedik bir şekilde açığa çıkması sizleri şaşırtabilir ve bazı ilişkilerde kopuşlar yaşanırken bazılarınızda tutkulu yüksek çekimin olacağı aşklar başlayabilir. Arkadaşlıklarınızla flörtlerinizle de ya tamam ya devam diyeceğiniz durumları deneyimleyebilirsiniz. Borsa şans oyunlarıyla alakalı parasal konularda çok risk almamanız gereken bir dönem.

Aslan ve yükselen aslanlar 

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Aslan Burcu

Bu dolunaydan sabit nitelikte bir burç olduğunuz için en sert etki alacak burçlar kategorisinde sizlerde bulunuyorsunuz ..Ailesel konularda aile içerisindeki kadınlarla veya anneyle ilgili bir takım sıkıntılar problemler açığa çıkabilir..

Güç mücadeleleri, baskılar ,manipüle edilme durumları, yer değişikliği taşınmalar da gündeminizi oluşturabilir. Aile içerisindeki parasal konularla bağlantılı veya paylaşılacak mal ,miras gibi vs konularda krizleri deneyimlemeniz mümkün. Anne baba arası gerginliklerinde deneyimleyebilirsiniz.

Aslan Burcu ile tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Başak ve yükselen başaklar

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Başak Burcu

3.evinizde gerçekleşen dolunay kardeşler yakın akrabalar kuzenlerle ilgili bir takım krizleri gündeminize getirebilir. Özellikle parasal konularla bağlantılı olarak kardeşiniz varsa kız kardeş veya aile içerisindeki kadın figürlerle sürtüşmeler meydana gelebilir bir takım kopukluklar oluşabilir. Eğitim hayatınızla ilgili zorlanmalar deneyimleyebilirsiniz, bu durum bazılarınız için sonlanmalar yaşatırken bazılarınız için tamamlanmaları öngörebilir eğitim hayatınız , ticaret konuları anlaşma sözleşme gibi konularla ilgili Öngörülemez olaylar gündeminize oturacak gibi.. Bu süreçte hangi duyguyu yaşadığınızı kestirememe durumları oluşabilir. İletişimde ve teknolojik aletlerde sorunlar yaşamanız da olası.

Teraziler ve yükselen teraziler 

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Terazi Burcu

Para evinizde bir dolunay gerçekleşiyor.

Parasal konularda ön göremediğimiz olaylar yaşanabilir gözü kara bir şekilde risk almayı isteyebilirsiniz ama temkinli olmanızda fayda var, borç, kredi, nafaka, vergi konularında beklediğiniz durumlar varsa bunlarla ilgili tamamlanmalar kapanışlar yaşayabilirsiniz ama beklenmedik bir takım durumlarla da karşılaşmanız olası. parasal konular sizleri biraz zorlayabilir. Evli olanlar için eşlerinin kazançlarında 

Veya ortaklaşa kazanım sağladınız işler varsa bu konularla ilgili durumlarda gündemimize oluşturacak.

Akrepler ve yükselen akrepler

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Akrep Burcu

Genel hayatınıza, motivasyonunuza etki eden 1.evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Kendinizle alakalı yüzleşmeler, kendinizle ilgili derin değişim dönüşümler ,krizlerden beslemeler küllerinden yeniden doğmak gibi bir isteğiniz oluşabilir. Taşınmalar söz konusu olabilir.. Ortağınız varsa ortaklaşa işlerle alakalı durumlar evliliğe yansıyan iş hayatınıza yansıyan beklenmedik olaylarda gündeminizi oluşturabilir .Duygusal krizlere açık bir süreçten geçeceksiniz ,bir takım takıntılar kuruntular sizleri etkileyebilir. 

Yay ve  yükselen yaylar

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Yay Burcu

 12. evinizde gerçekleşen dolunay sizleri inzivaya davet ediyor.. Duygusal krizlere oldukça açık olacak ve şüpheler ,kuruntular, vesveselerle ilgili düşünceler içinde bulabilirsiniz kendinizi.. gizlediğiniz bir şeyler varsa veya sizden saklanan bir şeyler varsa bunları bu dolunayla beraber gün yüzüne çıkabilir.. Duygularınızı saklayabilirsiniz daha hassas daha alıngan kendi duygularınızı bile tanımakta güçlük çekeceğiniz bir dönem.. gizli kadın düşmanlar arkadan iş çeviren sinsiliklerle gündemde olabilir..

iş hayatınızla ilgili beklenmedik günlük yaşantımızı etkileyecek olaylar söz konusu olabilir.

Yay Burcu ile tüm yazılarımızı buradan görebilirsiniz

Oğlak ve yükselen Oğlaklar 

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Oğlak Burcu

11. evinizde bir dolunay gerçekleşiyor sosyal çevrede sosyal ortamlarda arkadaşlıklarda bir takım soğumalar kopukluklar beklenmedik öngörülemez olaylar söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde gizli saklı bir şeyler varsa bunlarla ilgili bir şeyler açığa çıkabilir yüzleşmeler yaşanabilir bunlar da bir arkadaş kaynaklı olarak önümüze gelebilir ,güven sadakat konuların zedeleyebileceğini söyleyebilirim. 

Kova ve yükselen kovalar

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Kova Burcu

Dolunaydan en sert etkiyi alacak burçlardan birisiniz kariyer evinizde gerçekleşen dolunay bazılarımız için iş ayrılıkları, kopuşlar olarak nitelendirilebilecekken bazılarınız içinde bir tamamlanma süreci olabilir. İş değişiklikleri veya bölüm değişiklikleri söz konusu. Çalışmayanlar için beklenmedik bir iş haber gelebilir.. iş hayatınızla ilgili yaptığınız işte bir takım krizler kaos ortamları deneyimlenmesi olası ..o yüzden iş hayatınızda daha temkinli, parasal konularda daha dikkatli olmanız gerektiğini gökyüzü sizlere söylüyor. İş yerinizdeki kadınlarla ilgili bir takım sürtüşmeler ,problemler oluşabilir gizli saklı nitleyler varsa açığa çıkabilir veya siz öğrenebilirsiniz . İş hayatınız var kariyeriniz de inişli çıkışlı ruh hali takıntılı hallerde cabası..

Bizi twitter‘dan takip etmeyi unutmayın

Balık ve yükselen balıklar

Akrep Dolunayının Burçlara Etkisi 2021 | Balık Burcu

Üniversite ,yüksek öğrenim ,akademik konular ,uluslararası ticaret veya yurtdışı ile bağlantılı konularınız varsa bu konularda bir takım tamamlanmalar veya kapanışlar sonlanmalar deneyimlenebilir. Bir takım krizi süreçlerden geçebilirsiniz ,kendinizi bastırılmış ruhsal olarak manipüle edilmiş hissedebilirsiniz.. Ayrıca uzun yolculuklarla uçak seyahatleriyle ilgili beklenmedik olaylarla karşılaşmanız söz konusu.. Uzun yolculuklarla büyük ticaretlerle ilgili planlarınız varsa sorunlar oluşabilir.. İnançlarınızla ilgili bir takım kaosa çekilebilirsiniz ..Evliyseniz eşin kardeşleriyle ilgili bir takım parasal paylaşımsal veya kıskançlıklar yüzünden bazı sıkıntılar problemler sürtüşmeler oluşabilir.

Astrolog Seda Gülşen

İnstagram: @astrologsedagulsen

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA